| mafiot92 a întrebat:

1. Ce parere aveti despre Hemlock Grove?
2. Imi puteti da seriale gen Teen Wolf?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Vezi jos seriale de groaza http://ray25tm.blogspot.ro/search/label/TOP%20FILME

| OnuOnulică a răspuns:

Hemlock Grove e destul de bun. Seriale gen Teen Wolf ar fi Being Human sau The Strain.

| faramatania a răspuns:

Este un serial excelent și singurul care are o tentă de asemănare cu Teen Wolf.A! și Bill Skarsgård, ca frate al lui Alexander Skarsgård, e foarte bun (vizând talentul, evident), si cum sângele apă nu se face, poți urmări și True Blood.
P.S.Cartea n-am citit-o.Prefer sa văd serialul firstly.

| AlexeHellsing a răspuns:

True Blood
The Originals
The Vampire Diaries
Grimm

Boss, cel mai tare tot e Teen Wolf