| イリーナ a întrebat:

Het TPU!Imi puteti spune si mie cand o sa apara(daca o sa apara)un film sau derial cu fortele raului absolut?Sunt foarte curioasa!Funda

2 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Momentan cartile nu sunt ecranizate si nici nu se stie daca se va face vreun film. Mi-au placut mult aceste carti si ar fi frumos sa fie ecranizate.

| Dany19 a răspuns:

Deocamdata nu se stie nimic despre ecranizarea cartii, nici macar nu au fost cumparate drepturile de ecranizare. Cred ca as fi una dintre cele mai fericite persoane daca ar aparea filmul.