| Aln_Alin_1997_ioCB a întrebat:

Hey! Acum cativa ani rula ceva serie cu tot felul de mistere si erau un tip si o tipa care le rezolvau. Acțiunea se desfășoară pe la începutul secolului xx, parca. Si misterele nu sunt genul crime. Ce tot felul de fenomene care au loc în cadrul unei facultăți gen Harvard. Ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| RoxB a răspuns:

Fringe? Warehouse 13?

| Vld_George_1996 a răspuns:

Http://filmeserialehd.online/subtitrat/17500-vanatoarea-de-comori te referi la asta nu? era difuzat pe tvr2 daca imi aduc eu aminte