| anonim_4396 a întrebat:

Hey all, am vazut mai de mult un film de groaza care avea mai multe parti. Era vorba despre un baietel care avea pe cap inscriptionat cifra 666, si avea puteri supranaturale ceva de genu... copilul lui Satana! laughing
Stiti cum se numea? big grin Fundita. Si app, tot in acelasi film era o melodie,
pe care o canta Vanghelis cum se numeste?big grinbig grin PLSS. Multumesc anticipat happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

The omen!?

1 răspuns:
| Katsworld a răspuns:

Stiu, ca era ceva de genul : Damien nu stiu cum. pe copil il chema Damien! Si isi omoara mama laughing in film