| Barbiiiedoll a întrebat:

Hey all
Cand incepe sezonul urmator din Iubiri Secrete?

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Poate că te-ai întrebat dacă acest Serial TV v-a mai continua producerea cu un nou sezon. Răspunsul la această întrebare nu este dezvăluit în acest moment, cei de la Prima TV nu au anunțat nimic cu privire la acest subiect, internetul nici urmă de așa ceva, dar totuși secretele apar doar într-o clipă fără să îți dai seama cum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate stiu ar trebui sa apara in ianuarie happy

O zi placuta!

| OoOAkaTZukyOoO a răspuns:

Poate ve-ti crede ca glumesc, dar nu e gluma.

Azi am fost la spitalul Floreasca din Bucuresti, pentru o lovitura la picior, iar pe hol, cine sa vezi? Era Madalin! Eu nu m-am bagat in seama cu el, dar niste pacienti au facut niste poze si l-au intrebat cand incepe noul sezon. Raspunsul lui a fost: "in februarie".

Da, serialul va continua, si da, noul sezon va incepe in luna februarie a anului 2014.