| anonim_4396 a întrebat:

Hey all! Caut un film horror care sa ma sperie foarte tare, sau o comedie buna gen American Pie! Dau funda celui mai bun film

12 răspunsuri:
| KirigayaKirito a răspuns:

Hm hm.
Pai am vazut fft multe
The Grudge 3, l-am vazut de 3 ori cu prietenii, si sa stii ca nu-i rau! laughing
Mai ales sfarsitu!
Drag me to hell daca te uiti noaptea (eu am fost singura acasa) chiar te sperii.dar pe la sfarsit aproape eu am ras in hohote rolling on the floor cam penibila faza cu o oaie...sau capra..nu mai stiu.o sa vezi big grin
One Missed Call..nu e rau smug e si actiune sa nu te plictisesti.
Vineri 13 thinking e mai mult actiune..adica na..si horror.dar nu foarte. oricum sunt niste scene comice tare rolling on the floor
Insidious mai e.
Unborn
...si nu-mi mai amintesc acum! laughing
gen American Pie? nu stiu. poti sa te uiti la scary movie laughing..sau..norbit..nui ca A.P dar e fain :X oricum cred ca l-ai vazut oh go on prea tare sa nu-l vezi.
Vizionare placuta! happy

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Horror: Haunting of Winchester House (2009)
Comedie: Mr. Magoo (1997)

| YONTU a răspuns:

Salut! :)
Comedie:
1. Toata colectia Jim Carrey (ma refer la filmele la care a jucat - doar in comedii)
2. La horror nu ma prea pricep, dar, alege tu din lista asta care ti se pare mai infricosator: http://filmehd/horror.net!
Sper sa te fi ajutat! :)

| AriannaAri a răspuns:

Buna,
eu iti recomand:
(Horror)
- Exorcismus
- Mirrors (1, 2)
- The unborn
- The grudge (1, 2,3)
- The rite
- The exorcism of Emily Rose
- The ring (1, 2)

(comedie)
- Little man
- White Chicks
- The change-up
- Love wrecked
- Ted
- Rat race
- The dictator
- Bad teacher

Sper sa iti placa.
Vizionare placuta.

| Patyi a răspuns:

Horror: The Grudge 1, 2, 3
Mirrors 1, 2
The Ring
Paranormal Activity
Drag Me To Hell
Shutter

Comedie: Not Another Teen Movie - O parodie la adresa tuturor filmelor cu adolescenti facute pana acum. Personaje pe care le-ati indragit din "American Pie" sau "10 things I Hate About You" sunt "luate la misto" in acesta parodie care nu iarta nimic!

La liceul John Hughes elevii sunt la fel ca toti adolescentii. Cel mai popular tip din liceu, Jake (Chris Evans), pune un pariu cu prietenul sau ca o poate transforma pe cea mai urata fata din liceu (Chyler Leigh) intr-o tanara atragatoare si sexy. Pe cei doi insa, incearca sa ii impiedice sora lui Jake - cea mai rea fata din liceu - impreuna cu sefa majoretelor, Priscilla (Jaime Pressly).
Wild Child
What A Girl Wants
Ted

Cam atat. Sper ca te-am ajutat.

| alina101 a răspuns:

Insidious este un film cu adevarat de groaza. Uita-te daca vrei.

| AndyBB a răspuns:

Scaremove,sau thegruz, sau nosferatu, sau

| CkEuforia a răspuns:

Mortal silence... a fost groaznic. nici nu m-am uitat pana la sfarsit laughing
Comedie buna: Project X e asemanator cu american piewinking

| szzbun a răspuns:

Shutter (2004) - http://www.imdb.com/title/tt0440803/ horror. Sigur nu o sa mai dormi la noapte.

Project X (2012) - http://www.imdb.com/title/tt1636826/ foarte buna comedia asta

| szzbun a răspuns:

Nici un film de groaza nu se compara cu Shutter (2004). uitate si nu o sa regreti daca vrei un film horror adevarat

| xXenaa a răspuns:

Incearca The ring, Paranormal Activity, The Unborn sau Room 1408