| MarryRose a întrebat:

Hey all! Îmi puteti spune cat mai multe filme in care a jucat Justin Timberlake?

Vine si funda, desigur!

Răspuns Câştigător
| paul21 a răspuns:

Buna!
Cele mai noi filme cu Justin Timberlake sunt Bad Teacher unde a jucat ca Scott Delacorte, Friends with Benefits unde a jucat rolul lui Dylan si In Time unde l-a jucat pe Will Salas.
Alte filme: The Social Network(2010)-Sean Parker
Yogi Bear(2010)- vocea lui Boo-Boo Bear
The Open Road (2009) - Carlton
The Love Guru (2008) - Jacques Grande
Shrek the Third (2007) - vocea lui Artie (Regele Arthur tânăr )
Alpha Dog (2006) - Frankie Ballenbacher
Black Snake Moan (2006) - Ronnie
Edison (2005) - Josh Pollack
Longshot (2001) - Valet
Model Behavior (2000) - Jason

3 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

A jucat in câteva filme, primul său rol fiind cel al unui tânăr jurnalist în thriller-ul Edison Force, filmat in 2004. A apărut şi in Alpha Dog, Black Snake Moan, Southland Tales şi şi-a împrumutat vocea personajului Regele Arthur din filmul animat Shrek al treilea, lansat in mai 2007.[19] L-a interpretat pe tânărul Elton John în videoclipul artistului la piesa This Train Don't Stop There Anymore.

| scmcristina a răspuns:

Bad Teacher (2011) The Social Network
(2010) Alpha Dog (2006) Southland Tales (2006) On the Line The Open Road The love Guru (2008) Model Behavior (2000) Friends With Benefits (2011) sper ca iti sunt de folos big grin

| MarryRose explică:

Multumesc pentru filme. v'as da tuturor funda dar inca nu se poate asa ca o sa aleg totusi pe cine o merita mai mult.