| Ţiiţţţu a întrebat:

Hey all, va rog ajutati-ma si pe mine. acum ceva timp era o telenovela pe acasa tv de la 19:00 spuneti-mi va rog cum se numeste, in film era vb de o fata saraca nevoita sa se mult cu mama ei la sora acesteia, pe mama fetei o chema Lucia sh avea parul saten (cred) sh sora acesteia era blonda se numa Veronica era bogata frumoasa sh egoista aseasta mai avea sh un fiu pe nume Santiago, fata(actrita din rolul >>principal)am uitat cum o cheama

Răspuns Câştigător
| Buffy08 a răspuns:

Saracii Tineri Bogati
Pe fata o chema Alejandra :d

7 răspunsuri:
| cristinna23 a răspuns:

Saracii tineri bogati, pe fata o chema alejadra (carmen villalobos)

| JustForU a răspuns:

Salut! Am iubit telenovela aia.Se numea "Saracii tineri bogati" sau "Ninos ricos, pobres padres" in spaniola.

| TeruoSan a răspuns:

Tiai adresat catre mine cind ai scris in mesajul tau : "Hey all, va r..."?

| Mârr a răspuns:

Săracii tineri bogati sau Saracii copii bogati, nu mai stiu exact

| EleM a răspuns:

Ninos richos pobres padres?big grin
Saracii tineri bigatiwinking

| Daliana :) a răspuns:

Ninos Ricos Pobres Padres - Saracii tineri bogati. Mi-a placut si mie foarte mult happy

| Silver14 a răspuns:

Suflet ratacit sau Teresa nu stiu sigur