| Lety20 a întrebat:

Buna TPU!
Caut un film care a rulat la TVR 1 prin anii '97-2000, era o telenovela, probabil din Venezuela. In rolul principal era o fata saraca pe nume Letisia care s-a indragostit de un baiat bogat. Apoi s-a aflat ca el e fratele ei, ca tatal lui a avut o aventura cu mama ei, apoi el nu mai era frate caci mama lui a recunoscut ca l-a inselat pe tatal lui in tinerete... subiectul ca in orice telenovela, de altfel...
Letisia era cu parul lung, drept si cu breton. Iubitul ei era cu parul saten sau negru. Nu mai stiu in cate grupuri am intrebat. Cat am intors internetul pe dos.

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Amor de papel (1993)
Am răspuns și aici, când a mai fost căutat de cineva.
https://www.tpu.ro/......era-vorba/

3 răspunsuri:
| Andra2121 a răspuns:

Iubiri amagitoare?

| Lety20 explică (pentru Andra2121):

Multumesc! Din pacate in romana nu este...