| SϋffℓεΤĐεCσρίℓ a întrebat:

Hey! cand se difuza pe protv Mesaje de dincolo am vazut un episod in care o fantoma bantuia o scoala sau un camin de copii si ii invata un cantec care se numea Aoulette parca...nu mai stiu cum era.Imi puteti spune cum se numea episodul si cantecul?{funda}

1 răspuns:
| Gumitzaaa a răspuns:

Pai daca intri pe v-play si iti faci cont poti vedea toate sezoanele cand vrei(ca sa vezi filmul intra la colectii si ai in coltul din dreapta sus unde scrie cauta si pui numele serialului). Vizionare placutabig grin