| Iulika96 a întrebat:

Hey! Care imi poate spune niste filme faine...imi plac cele cu actiune, aventuri, comedie si cu adolescenti dar nu orice prostie, ceva in gen "The jerk theory" sau "Awalk to remember". Imi mai plac si cele animatie. P. S. :Am vazut aproape toate filmele noi.

Răspuns Câştigător
| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

Comedii zici... hmm. incearca astea:

Her Best Move
13 going to 30
Sidney White
What a girl wants
A cinderella story
Taxi 4
She's The Man

parerea mea e ca sunt cele mai super.

P.S. - le gasesti pe toate pe PeTeava.ro cu subtitrare in romana.
*am verificat happy

1 răspuns:
| andyND a răspuns:

Uite cateva: Red Riding Hood, Tangled, John Tucker must die, The last song, 27 dresess, Picture this ...si ar mai fi dar nu mi le aduc aminte momentan.
P.S. eu gasesc filmele in "info"-ul prietenilor de pe fb, incearcawinking