| helllauuu a întrebat:

Hey! Cate episoade a serialul turcesc Feriha? Eu am vazut pana la 67 cand se casatoresc ei doi, Feriha si Emir si da prin plan de esarfa aceea albastra si pe fundal se aude o impuscatura, nu inteleg mai are vreo continuarea sau asa se termina?

2 răspunsuri:
| Rosualbastruviolet a răspuns:

Dupa ep 67 urmeaza Emir in Yolu ( drumul lui Emir) dar sunt foarte triste acele episoade iar Emir incearca sa o uite pe Feriha. Dar oricum inca nu sunt foarte multe episoade subtitrate din Emir in Yolu.

| mynayo a răspuns:

Mai mult de 70. :-)