| andrey889 a întrebat:

Va rog spuneti-mi si mie cate episoade are FERIHA!? eu am vazut doar primele 2 sezoane adica 67 de episoade cand la sfarsit moare Feriha. dar mai departe nu stiu cate sunt pe youtube arata si 68-69-70 dar in turca alti spun ca dupa se numeste altfel emir in yollou sau ceva de genu chiar nu inteleg... cum vine ordinea cate episoade sunt in total? Funda repede sa fiti cat mai exacti

1 răspuns:
| KeySHINee a răspuns:

Eu acum urmaresc pe youtube sunt la ep 51 si sunt in romana...din cate am vazut eu pe youtube sunt cam 180 de ep happy