| anonim_4396 a întrebat:

Hey, caut un film cu un baiat care intra in coma, si in coma se indragosteste de o fata si se plimba impreuna traiesc o poveste frumoasa, si daca imi aduc bine aminte se trezeste din coma, pleaca din spital si porneste in cautarea ei!
Funda big grin

7 răspunsuri:
| EuDOarSieu a răspuns:

Am vazut filmul dar din pacate nu stiu cum se numeste. foarte frumos filmul. dar el nu era indragostit de ea? si se casatorise si dupa cand sa`si schimbe inima doctorii vor sa-l omoare? si nu-l anesteziaza bine sau viseaza el si multe. frumos filmul daca e acelasi

| Àηđяεëa a răspuns (pentru EuDOarSieu):

Nu mai imi aduc aminte bine, dar oricum era frumos love struck

| Lasxlo_Popa_1997 a răspuns:

Cum se numea filmul ca te ajut eu big grin