| Elena1218 a întrebat:

Hey, caut un serial la care să mă uit de ceva timp și nu pot să găsesc nimic care să îmi placă destul de mult. De obicei mă prind serialele care se învârt mai mult pe o poveste, nu cele la care se schimbă cazurile sau problemele în fiecare episod. De curând am terminat How to get away with murder, Money Heist, Orphan Black și Grey's Anatomy.
Știe cineva un serial care să fie asemânător, gen să se învârte poveste pe un grup de personaje?

Răspuns Câştigător
| anamaria82726 a răspuns:

Eu zic ca ti-ar place serialul you. Are doua sezoane. Daca nu ai vazut prison break, trebuie neaparat sa il vezi. Alte seriale bune care ti-ar putea place sunt elite, riverdale, the society, stranger things, sex education, toy boy. Pare ca ti-ar place si peaky blinders

4 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Taboo
Fargo
Peaky Blinders
Suits
Lost
Bodyguard

| Elena1218 explică (pentru Sn4k3):

O să încerc să mă uit la ele să văd care îmi place, mersi pentru seriale.

| Elena1218 explică (pentru anamaria82726):

Mersi, chiar mi-ai zis căteva seriale pe care le-am urmărit deci și celelalte s-ar putea să-mi placă.

| AlexAlxAlex a răspuns:

Iti recomand Breaking Bad.