| Haruka25 a întrebat:

Hey ce anime imi sugerati? Ceva gen dragoste, comedie si aventura....macar una din ele.ok?^_^ Mersi!

7 răspunsuri:
| thalyslly a răspuns:

The family :malavita

| Cobra56289 a răspuns:

Http://rosub-anime-kage.info/index.php
Ai aici o lista cu anime-uri. Sigur găsești ceva. Funda?

| Yahweh a răspuns:

Vezi aici online cu subtitrare gratis, poate gasesti ceva sa-ti placa : http://frapex.ro/category/filme-artistice/romantic

| Sofy999 a răspuns:

Iti sugerez: Kimi ni todoke
Bokura ga ita
Shugo Chara
Btooom!
Katekyo Hitman Reborn
K-Project
Another
Elfen Lied
D-Gray Man
Vivred Operation
Hell Girl
Itazura na Kiss
Chuunibyou Demo koi ga shitai!
Yumekui Merry...pna acum zic ca ajung in caz ca nu le-ai vazutbig grinlaughing

| Haruka25 explică (pentru Sofy999):

Majoritatea vazut...big grin

| Sofy999 a răspuns (pentru Haruka25):

Atunci mai incercamlaughing:Accel world(mie nu mia prea placut doar pentru ca personaju era un copil mic si grasbig grin)
Arcana Famiglia
Hightschool of the dead
Sket dance
Amnesia
Zetsuen no Tempest
Shakugan no Shana
Sukkite li na y o-aici ultimul e legat dar nu ma lasa sa il scriubig grin

Yu Yu Hakusho
11 eyes
Slayers
Black Cat
Air gear
Tenjou Tenge
Kingdom
Kaichou wa maid-sama
Full Metal Panic
Full Metal Alchemist
Pandora Hearts
Kami-sama Hajimemashita...ti-am scris cam jumatate din lista mea de animeuri pe care le-am vazut deci sper sa gasesti catevawinking

| Haruka25 explică (pentru Sofy999):

Mersi...happy :*