| Saya555 a întrebat:

Heyhappy ce comedii bune stiti? dar vreau o comedie in care sa razi bine...

Răspuns Câştigător
| Zapacitaaaa a răspuns:

Mincinosul mincinosilor (cu Jim Carry)
E cea mai buna comedie pe care am vazut.o, si m.am uitat la ea de vreo 8-9 ori si culmea am ras cu lacrimi de fiecare data. Te sfatuiesc sa te uiti si iti garantez ca nu o sa regreti.

http://topfilmebune.com/......ubtitrare/

Vizionare placuta :*

7 răspunsuri:
| davidtm a răspuns:

Scary movie 1 a ras toata fam. si niste prieteni. la o fazalaughing

| ÐÿÅ a răspuns:

Pai filme nu stiu, dar uite o poezie
Afara-i frig si e-nnorat
Si-n soba arde mama,
De lustra tata-i spânzurat,
Iar eu ma tai cu lama...

Pe jos stau fratii mei întinsi,
Sunt morti de-o saptamâna,
În putrefactie au intrat,
Dar nimeni nu-i aduna!

Ascuns e frati-miu-n dulap,
Nu-i pasa de nimica,
Are-un topor înfipt în cap
Sa-i tina cipilica.

Lungit e mosu' Mihu-n pod
Cu un cutit în spate,
L-am urmarit de la parter
Pe viata si pe moarte.

Iar sora mea, cu ochiu' scos,
Se zbate într-o lada,
Mai e un frate-ntins pe jos,
Si-n spate are-o barda.

Iar unchiu-miu e-n dormitor,
Pitit într-o valiza,
Legat cu doua fire lungi
Ce duc direct la priza.

Si-n frigider e congelat
În pungi de-un kil bunicu',
Dar eu sunt mic, nu stiu nimic,
De-abia îmi tai buricu'.

Bunica-i lânga aragaz,
Cu un furtun în gura,
Si-n jurul ei miroase-a gaz,
Si nu a prajitura.

Unchiu' Matei sta în extaz,
Cu ochii la cornisa,
Cu un picior în aragaz,
Si degetele-n priza...

| Magnifico a răspuns:

Dupa parerea mea "Kevin in Alaska" asta este o comedie adevarata.Numai bine!

| CrissuCristina a răspuns:

Meet the spartans, History of the world part 1, The Party (cu peter sellers), grown ups, how to train your dragon, airplane, white chicks, american pie.
FUNDA?

| kitigirls a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=Va0fQZMR9m0&feature=related uite aici ceva de ras daca iti place funda?

| aLeX_5574 a răspuns:

Oameni mari si fara minte laughing

| Apostol97dvd a răspuns:

Hmm...Borat, daca vezi mori de ras, insa glumele sunt si inteligente in acelasi timp. Este vorba despre un tip din Kazakstan care cu un prieten mic si gras Azamat Bagatov >.< pleaca in America sa o cunoasca pe Pamela Baywatch, actrita de filme porno. http://www.imdb.com/title/tt0443453/ asta-i linkul, succes :D