| pinkystyleツ a întrebat:

. Hey. Ce filme horror si thriler vi se par cele mai bune?:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Carver, Housde of Wax, Final Destination 1, 2, 3, I Know What You Did Last Summer, I still know what you did last summer,
I'll Always Know What You Did Last Summer, Cursed, House of fear, The hole, A nightmare on Elm Street, Drag me to hell, The ring (1 si 2), The mirrors (1 si 2)
Majoritatea filmelor poti sa le vezi aici si sunt si subtitrate (daca mai vrei poti sa te uiti si la altele :D )...http://SPAM/horror/

7 răspunsuri:
| ioanaily a răspuns:

Let me in happy

| Minalore a răspuns:

Bloody mary legenda si legenda urbana, casa de ceara, viziunile sarei si supernatural(nu e atat de tare. dar e tare)

| gabi115 a răspuns:

Carvber e un film horror de tot. mai e si masacrul din texas

| lolipopfree a răspuns:

Final Destination
e horror rau

| Seniorithabebi a răspuns:

Tarata in iad, misterul gemenilor, casa de ciara,...

| marett16 a răspuns:

Rose red. cel mai tare film:X

| madalina0101 a răspuns:

Destinatie finala 1, 2, 3, 4, 5