| HermioneLove a întrebat:

Hey! Ce ziceti de filmul Snow White and the hundsman?(Alba-ca-Zapada si razboinicul vanator)Cel cu Kristen Steward.
Va place? Merita sa-l vad?

4 răspunsuri:
| Kinus12 a răspuns:

Pai eu nu iti recomand atat de mult dar odata cu siguranta te poti uita linistit

| Antonica a răspuns:

Da, cu siguranta!

| MyNameIsCicoare a răspuns:

The movie sucks...nu spun ca nu-mi place din cauza lu kristen stewart (care chiar imi este simpatica)dar filmul este mediocru...regie proasta, scenariu vraiste si daca mai pun si actingul iti spuneam ca filmul e prost din prima.Totusi efectele si decorurile au fost superbe:X