| zuzyalecsutza a întrebat:

Hey cine dintre voi imi spune cum se numeste urm. film : este vorba de doua fetite care stateau cu tatal lor si s-au mutat intr-o casa noua. acolo murise o persoana si era o cutie in care era un fel de demon., una dintre fetite a deschis cutia si a intrat demonul in ea si dupa i-a bagat furculita in mana lui taicaso dupa a luat cutia la scola si un coleg de-al ei a tins-o si l-a batut... etc

OFER MEDALIE CELUI CARE IMI RASPUNDE PRIMUL SI IMI DA TITLUL BUN

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Filmul se numește „The Possession" (2012) cu Jeffrey Dean Morgan.
http://www.youtube.com/watch?v=0gBeG31fX40
Numai bine!