| Alex8080 a întrebat:

Salut, cand aveam vreo 6 ani imi aduc aminte ca era un film horror dar nu ii stiu numele, stiu doar ceva secventa, erau 2 fete care stateau cu tatal lor, mama lor murise, iar mama lor avea un geamantan ascuns intr-o scurgere si de el stia si fata cea mare si in el se afla o masca si stiu ca era o secventa cand fata cea mare era singura acasa si a auzit o lovitura in geam. S-a apropiat de geam, nu era nimic cand s-a intors masca aia zbura prin casa si a omorat-o, dupa familia s-a mutat dar si masca cu ei.Stie cineva cum se numeste filmul?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Intreaba -ti mama sau tatal, ca noi nu stim ce film ai vazut tu cand aveai 6 ani.

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns (pentru Alex8080):

Cum ar putea civa sa stie cand aveai tu 6 ani, ce film a fost la TV in afara de parintii tai?
Acum cat ai 10 anisori sau mai multicel?

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns (pentru Alex8080):

Vai de capusorul si prostia ta la 21 de ani

| Brizbriz a răspuns (pentru Alex8080):

"acum 12 ore | Alex9898989 explică (pentru Violleta2022):
HAI ca esti proasta daca am zis ca dupa 15 ani. daca faci o matematica am 21"

varsta corpului nu denota varsta mintii, ca minte, nici 11 nu ti-as da, si aia de mila si de sila

Răspuns utilizator avertizat
| Brizbriz a răspuns (pentru Alex8080):

Saracutul de tine, nu faci fata realitatii curente, asa ca, cum esti depasit, cum injuri... IN PUBLIC

tztztz... ti-am dat 11 ani, cam mult, poate la asta mai adaugam niste chestii mici, cum ar fi un handicap mental... cel putin