| Aditzaaaa a întrebat:

Hey.Cine imi poate spune ce s-a intamplat in episodul de luni seara din serialul de pe acasa "Auroa"?! Aseara nu am putut sa vad si am vazut azi secvente din ce va fi in seara asta si am vazut ca Aurora este pe moarte.De ce?

Răspuns Câştigător
| crysstyann a răspuns:

In episodul de luni Aurora incepe sa isi piarda memoria nu mai stia ce face i-a spus lui natalia sotia lui Lorenzo ca il iubeste, de fapt ea credea ca este cu 20 de ani in urma si tot o doare capul si i curge sange din nas apoi Blanca si cu mai una o duc pe aurora la patinoar si acolo dupa ce a patinat ceva timp a cazut puternic pe gheata si s-a lovit la cap si asa s-a terminat.Eu nu am vazut secvente dar banuiesc ca este pe moarte din cauza cazaturii pe gheata.