| Aditzaaaa a întrebat:

Stie cineva ce s-a intamplat aseara cu serialul de pe acasa "Aurora"? Trebuia sa inceapa la 23:30 si m-am uitat si nu mai incepea si m-am uitat pe acasa pana la 00:12 si apoi am schimbat ca am vazut ca nu mai incepeacrying. Stiti ce s-a intamplat?

Răspuns Câştigător
| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Da, acum il difuzeaza cu o ora mai devreme, de la 22:30 la 23:30, asta in timpul saptamanii.Vineri se difuzeaza de la 22:00, sambata tot de la 22:00, iar duminica de la 22:45.Mai multe detalii gasesti pe www.acasatv.ro la programul tv.

2 răspunsuri:
| teo18 a răspuns:

Buna, adytzza! de acum Aurora incepe de la 22:30. funda?