| deyu184 a întrebat:

Hey! Cine imi zice si mie ceva filme horror sau comedie mai noi? mersi :*

4 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Buna.
Am vazut o gramada de filme horror, de la ''paranormal activity'' pana la ''the grudge'', si singurele care m-au speriat au fost :
- Insidious
- The devil inside

Deci doar ele chiar te baga in sperieti!
Paranormal activity sau the ring sunt tampenii!

Si mai sunt cateva care mi-au placut mult :
- Black christmas ( un psihopat evadeaza de la sanatoriu si se intoarce in casa lui in copilarie,unde acum sunt niste fete de la o fratie, venind sa le macelareasca pe toate,'' se intoarce acasa '' )

- House of wax ( niste tineri se pierd prin padure, si gasesc doar un mic sat unde de fapt totul a ramas din ceara, apoi incearca sa iasa cu viata de acolo)

The others ( o vaduva se muta intr-o noua casa cu cei doi copii ai sai, unde incep sa apara niste ''suflete'' care nu si-au gasit locul ), m-a speriat putin

Si comedii :
- Black Knight rolling on the floor)
E tare rau. Un tip se arunca intr-un lac sa ia un medalion si se trezeste in Anglia cu cateva secole in urmarolling on the floor Razi de mori.

Johnny English
Yes man
Big mamma
Si nu putea sa lipseasca, '' home alone ''.

Nu stiu cat de noi sunt, dar mie astea mi-au placut din totdeaunalaughing

A si la horror'uri am uitat sa mentionez seria ''saw'', tortura totalalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai cel este,, The Ring"

| Jodelle a răspuns:

Vineri a aparut "Dark Shadows", e genial happy.