| Antu a întrebat:

Hey cine se uita la Narcisa >salbatica:? ce credeti se omoaea Tudor?

7 răspunsuri:
| adaada12 a răspuns:

Pai...nu stiu...asa a aratat in secvente ca se omoara dar daca face asta nu ar mai avea nici un rost filmul
nu cred ca se omoara, nu stiu de ce dar e aiurea sa se omoarebig grin

| nikywillrock a răspuns:

As vrea sa moara toti!
Funda? big grin

| kitty_9669 a răspuns:

Da.se impusca dar cred ca nu moare pentru ca e personaj principalbig grin...
scuze dar...il urasc pe cristian! creaza numai probleme
funda?

| TriXeE a răspuns:

Nu o sa moara Tudor asa am zis si eu dar am vazut secvente si nu moare dar Cristian asa crede si se va duce la cimitir la Tudor si acolo va fi prins Cristian

| ravyALEX a răspuns:

Cred ca da

| GEORGY_4531 a răspuns:

Am vazut reclama cand ileana a venit la birou la el si la gasit plin de sange dar nu cred ca a murit nu are cum el si cu narcisa sunt rolul principal:d

| Pitica95 a răspuns:

Eo. Ar fi posibil sa se omoare ca el ar face orice nu'my sa'si vada copii in sigurata... dar am vz ca era si Narcisa de fata deci ea nu cred ca la'r lasa... poate doar si'a inscenat moarta. Orcum ma uit si eu azi. B'bye