| ViViDfan a întrebat:

Hey! e un serial pe acasa tv, se numeste Clase 406 si nu l.am mai vizionat de mult.sunt curioasa:ce s-a intamplat cu Magdalena?

Răspuns Câştigător
| CoffeeTIME a răspuns:

Inainte ca Juan Esteban(psihologul) sa plece in Statele Unite cu Marioa fiul sau ia gasit un loc de munca in Columbia ca sa poate ajuta copii, si Magdalena este in Columbia.

3 răspunsuri:
| Diana_3108 a răspuns:

pai ea o fost doar in sezonu 1. a plecat nu stiu unde sa invetze
si l-a lasat p kike
s asta o ramas.a suferit un pic.s gata

i`a trecut tongue

| Robert a răspuns:

Mii de scuze dar tipa aia a murit.a dat-o in coma alcoolica.