| Scurt a întrebat:

Hey! Era un site in care erau toate desenele animate din Romania. Dar, acum, se pare ca l-au inchis, dar nu stiu din ce motive. Site-ul se numeabig grineseneAnimateblogspot.com. Stiu ca daca il scrieti o sa-l gasiti in alta varianta, dar eu o vreau pe cea originala, in care era un ecran negru, cu scrisul verde, avand toate serialele si filmele din Romania si din alte tari, postate de alti oameni. As dori, daca stiti, sa-mi spuneti de ce s-a inchis site-ul. Adica, avea desene foarte bune si bine cenzurate. Deci, in contrariu, intrebarea mea este, daca stiti, de ce s-a inchis site-ul si daca puteti sa-mi dati site-uri asemanatoare. Multumesc de ajutor.

Răspuns Câştigător
| IonutBlogger a răspuns:

Salut, incearca-l pe asta!
http://www.desene-animate-online.net/
Funda! :)

1 răspuns:
| laurica2001 a răspuns:

Scrie deseneanime.ro si acolo gasesti orice desene. + nu doar anime.