| irina_8165 a întrebat:

Ce desene animate mai stiti si voi si mai noi si mai vechii si desenele copilariei voastre :X :*

9 răspunsuri:
| Anca95 a răspuns:

Oraselul purcelusilorlove struck

| M3HappyKid a răspuns:

Spioaneleeeeeeeelaughing:X le adoram cand eram miCA
Viata Lui Sharon parca asa erA
Arthur, Ce'i cu Andylaughing

| Ncl_9813 a răspuns:

Pai ar fi multe:Viata cu Louie,Printesa Sissi, Copii de la 402, Ce-i cu Andy?,Scooby-doo,Johnny bravo,Familia de ce,Piratul Jack,Dexter,Zambetul lui Sharon,Popeye marinarul,Tom&Jerry,Mica sirena,Familia Flinston(dupa care eram inebunita), Pinochio si multe altele, sincer mi-as dori sa le vad la televizor le-as viziona cu mare placere.

| IzabellaVanessa a răspuns (pentru Ncl_9813):

Cateva din desenele enumerate de tine inca se difuzeaza la televizor.si sa stii ca si eu ma uit cu atat drag ca si cum as fi un copil mic

| Ncl_9813 a răspuns (pentru IzabellaVanessa):

Asa este unele se mai difuzeaza dar majoritatea nu din pacate si nu stim nici pentru cat timp se vor mai difuza si acelea.

| IzabellaVanessa a răspuns (pentru Ncl_9813):

Da...acum la Tv se difuzeaza cele mai naspa desene...sadsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ed, Edd and Eddy, Powerpuff Girls, Courage, the cowardly dog, The Jetsons, Cow and Chicken

| bookofknowledge a răspuns:

Ati uitat de Aaron Stone, aventurile lui Sarah Jane k9, dual masters etc.

| IzabellaVanessa a răspuns:

Http://desene-vechi.blogspot.com/.........uita-te aici sunt foarte multe desene. Sper ca ti'am fost de ajutor funda?^^?