| DennD a întrebat:

Hey fanii The Vampire DIaries. Cum vi s-a parut ultimul episod din sezonul 3? A fost asa cum v-ati asteptat? big grin

6 răspunsuri:
| RoxxuInna a răspuns:

Am plans o gramada. Dar macar stiu ca Elena isi va aminti ca pe Damon l-a intalnit primul. Deci posibil sa se intample ca in primele 4 volume si ea dupa ce se transforma sa tina mai mult la Damon.

| Tynnna a răspuns (pentru RoxxuInna):

Sa inteleg ca ai citit cartea? cu Klaus si Tyler se intampla la fel ca in film, adica Klaus moare si reinvie in corpul lui Tyler? Sunt curiosa ce se va intampla cu Caroline si noul Klaus, dat fiind faptul ca el o placea, iar acum arata ca fostul ei iubit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi s-a parut extraordinar.Adica in 40 de minute sa se intample simultan atatea chestii!
Si da! In sfarsit Elena este vampir si l-a ales pe Stefan!happy

| Tynnna a răspuns:

Nu stiu cum sa-ti spun, dar vroiam sa pun o intrebare asemanatoare. Ca de obicei, ultimul episod din sezon ma lasa masca si ma face sa mor de nerabdare pana vine toamna sa apara urmatorul..Ma bucura intr-un fel ca Elena a devenit vampir, asa va fi mereu langa cei doi si fiind dublura cred si sper ca va fi mai puternica inca de la inceput. Iar acum sper ca isi va aminti ca pe Damon l-a intalnit prima data si ca acesta a constrans-o sa uite. Si nu a fost prima data cand i-a spus lucruri frumoase si a facut-o sa uite. :X

| Heker_Alex_1992 a răspuns:

Constrangerea lui Damon o sa dispara asa ca Elena isi va amintii ca pe el l-a intalnit primu..si 99% vor fi impreuna
happy

| Gabitzaa24 a răspuns:

Pfai mi s-a parut cel mai bestial! am plans mai tot episodul cat nu am plans in tot serialul! oricum nu am rabdare sa va ce se va mai intampla! :-x