| xElenaH a întrebat:

Hey guys big grin! Vreau un film, gen A walk to remember, ( fata se indragosteste de baiatul rau, si acesta se schimba...). Thank you happy!

P.S categorie drama - dragoste happy!

3 răspunsuri:
| rutanklan a răspuns:

Scream 4 e destul de aproape de ce vrei tu. trebuie doar sa stii interpreta sindroml stockholm.

| alicepika a răspuns:

The last song, the notebook, if only, Hachiko A Dog's Story, 27 dresses, one day, letters for julliet, easy A, charlie St.cloud,killers,chalet girl, remember me, when in rome, dear jhon..eu le-am vazut pe toate si sunt superbe! sper ca te-am ajutathappyenjoy!

| Dulcinea a răspuns:

The Notebook, Dear John, My sassy girl. sper ca te-am ajutat. Pupici!