| NaiveGirl09 a întrebat:

Hey, guys kiss! Îmi puteți sugera și mie niște seriale gen „Pretty Little Liars" sau „Gossip Girl"?; Sau îmi puteți sugera niște filme horror bune, dar cu nivelul „horror" mediu? laughing Pentru că vreau să mai adorm noaptea laughing. Gen Bloody Mary?

Mulțumesc, funda! >big grin

6 răspunsuri:
| bolunducu a răspuns:

Seria Final Destionation ai vazut-o? e veche dar misto happy, "scary movie" iti mai recomand laughing

| NaiveGirl09 explică (pentru bolunducu):

Mulțumesc frumos! laughing. Nu, nu am văzut Final Destination thinking Și aș fi vrut să mă uit la Scary Movie dar mi-a fost frică. E chiar așa SCARY? laughing)

| xAyumi a răspuns:

Um daca vrei filme horror iti sugere Paranormal Activity. Se refera la posedari si altele l-am vazut de mai multe ori si nu e chiar tare de speriat.big grin. unul din filmele horror care l-am vazut este Alone dar iti sugerez sa-l vezi dimineata laughing. sau The grudge, The ring. La seriale iti sugerez The Vampire Diaries nu sunt un fan inrait dar e genul ala de supernatural, dragoste, horror si comedie big grin. Sper ca ti-am fost de ajutor >.>

| Ancaaa23456 a răspuns:

Seriale: The Lying Game, The Secret Circle, Supernatural, The Vampire Diaries, Beauty and the Beast, Teen Wolf. Filme: Drag me to hell, Human centipede (asta e foarte scarbos). Cam atatea stiu eu, sper sa-ti fie de ajutor.

| BiuL a răspuns:

Serial horror : american horror story
serial ca gg : beverly hills 90210, the vampire diares, 10 Things I Hate About You
film horror : sinister, devil, the woman in black, ultimu` chiar e semihorror

| iuliana10hd a răspuns:

Un serial bun e Jurnalele vampirilor sau Merlin.