| FluturasulTau a întrebat:

Hey imi puteti da si mie anime-uri (in care baiatul sa intalneasca fata si pe parcursul episoadelor sa se indragosteasca de ea,iar ea sa isi dea seama mai tarziu )sa aiba multe scene de dragoste si unpik perverse. Poate sa fie si cu superi puteri si fara, dar ei sa fie personajele principale! As dori cat mai repede daca se poate si multe!

3 răspunsuri:
| Ashadow a răspuns:

Iti recomand "Tonari no kaibutsu-kun".Are putine episoade, dar mie mi s-a parut foarte amuzant si se incadreaza in cerintele tale.

| չﻨгﻪรէﻨĸ a răspuns:

Incearca Ouran High School Host Club.