| FluturasulTau a întrebat:

Hey imi puteti da anime-uri de dragoste cu scene perverse si de dragoste intre personajele principale! Si baietii sa fie frumosi si perversi adica sa nu lase fata in pace sa o cicaleasca! mersi dau funda!

7 răspunsuri:
| Klepto a răspuns:

Saikano si Paradise Kiss, sunt foarte frumoase, eu le-am urmarit cu placere, poate o sa-ti placa si tie.
Vezi ca este o linie mica intre ceea ce ai cerut tu si hentai.

| Karlitta a răspuns:

Obsedato!

| FluturasulTau explică (pentru Karlitta):

Poate sunt obsedata, dar asta nu-i problema ta! tu ar trebui sa raspunzi la intrebari nu sa faci observatii!

| Karlitta a răspuns (pentru FluturasulTau):

O sa iau asta ca pe o afirmatie la ce-am scris mai devreme.happy

| LovellyAngel a răspuns (pentru FluturasulTau):

Ar trebui sa faca exact ce are chef.

| Malina4 a răspuns:

laughing)

| VaSi03 a răspuns:

Poate asta ve.i pati tu,...happy