| Ðÿdy a întrebat:

Hey!
Imi puteti spune unde gasesc seriale in romana sau subtritrate
cu Arianna Grande?

>>Plssxx
Vot si funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.imdb.com/name/nm3812858/, aici gasesti lista cu filmografia acestei actrite! As vrea sa iti dau linkurile gata cu filmele ei, dar din motive politice si cu noua ACTA ( politia de internet) mi se interzice sa iti dau linkul unui film pentru a'l descarca, asa ca daca mergi pe imdb.com, scrii numele ei, ti se va afisa o lista cu toate filmele ei, Victorious, Winx Club, iCarly si The Battery's Down, sau TeenNick Halo Awards, Nickelodeon's Worldwide Day of Play: Get Your Game On. sper ca ti'am fost de ajutor!

2 răspunsuri:
| TheEvilCat a răspuns:

Paia...singurul serial in care am vazut-o e Victorious...dar nu se gaseste pe internet[sau n-am reusit eu sa-l gasesc], doar pe Nickelodeon, dublat in romanabig grin

| Atat_Madalina_1995 a răspuns:

Pe vplay.com gasesti ce seriale vrei, dar trebuie sa stii numele serialelor, au subtitrare si merg foarte bine, iti faci cont si te uiti. Sau pe voyo.ro dar acolo nu cred ca gasesti seriale straine, nu stiu sigur nu am cont. happy

Vizionare placuta.