| MatsuKeruGirl a întrebat:

Hey! imi puteti zice un site pe care pot viziona desenul animat,, Mulan I "' si,, Mulan II", as vrea sa fie tradus in romana, iar imaginea sa fie buna. am cautat pe,, desenele noastre",,, pe teava" sau,, youtube" dar nu era tot desenul ori nu era tradus. va rog raspuns cat mai repede posibil! funda+ vot, pentru cei care dau raspuns corect si cat mai rapid.

Răspuns Câştigător
| RoXxy a răspuns:

Http://www.desenele-noastre.ro/mulan/

Mie mi se pare in regula.I-a vezi si u!

3 răspunsuri:
| Melindutza a răspuns:

"Mulan" este difuzat si pe Minimax tongue

| GiGeLVaSiLe a răspuns:

Dar ce nu stii sa citesti? du-te pe vplay dar e cu subtritare nu o sa gasesiti tradus