| anela a întrebat:

Imi puteti da niste site-uri cu desenul animat johnny bravo in romana? Fundoi

Răspuns Câştigător
| Dya_2611 a răspuns:

Oh, vechile desene cu Johnny Bravo, cred ca poti scrie pe google desene cu Johnny Bravo dublate in romana.Eu am gasit pe internet o goraza si am mai gasit pe youtube cu pisoiul Eek si piratul Jack cel Teribil, etc.Stiu ca si tie iti lipsesc vechile desene animate ca tuturor ceilalti si sper ca le vor baga inapoi, imi doresc enorm de mult.Cine mai vrea sa se uite la Star Wars,Kick Buttowski, Hannah Montana, de fiecare data copii mici care se uita la prostiile alea de desene din ziua de azi se cred nu stiu cine si nu stiu ce luptatori. Sper sa le gasesti curand.

1 răspuns:
| TjAxel a răspuns:

Pe moment sunt foarte greu de gasit toate pe un site. Oricum sunt de acord cu ce a spus Dya mai jos(sau mai sus) desenele din ziua de azi sunt niste porcarii am vazut ca unii au inceput sa delireze pe la admiterea in licee despre ben 10. Ideea e ca m-am saturat de ele Disney chanel are aceleasi tipuri de seriale nici ei nu stiu ce sa mai inventeze zac si cody cu nevstuici pe punte(tot felul de prostii si ma gandesc de unde le tot scot). Acelea au fost cele mai frumoase desene ale copilariei.In fine deja bat campii sper sa le gasesti!