| Gloriaaa027 a întrebat:

Hey! Îmi recomadați și mie niște seriale gen pretty little liars și gossip?
Am văzut până acum Tvd,true blood, supernatural și teen wolf.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Gen PLL sau Gossip Girl:The O.C., The Carrie Diaries,Ravenswood (spin-off PLL),Hellcats, Awkward, Blue Mountain State, Skins,Finding Carter,Jane By Design,iar gen TVD sau Teen Wolf poți încerca:Hemlock Grove, The Originals, Buffy The Vampire Slayer, From Dusk Till Dawn: The Series, Valemont (miniserie), Wynonna Earp

1 răspuns:
| Ađrian90 a răspuns:

Uită-te la Game of Thrones sau Prison Break laughing)))