| Paty25 a întrebat:

Hey :* Imi spuneti va rog cateva comedii cu adolescenti ( fara serile de American Pie ) ....sau si alte comedii dar sa fie foarte amuzante!

10 răspunsuri:
| SDC a răspuns:

Sexdrive,Eurotrip,Van Wilder, What Happens in Vegas, Hitch - Consilier in amor, Click (2006)

| valentingb a răspuns:

1. Without a paddle
2. Chuck and Dale against evil
3.Rrrr

| faramatania a răspuns:

Mean Girls
Love Don't Cost A Thing
Cruel Intentions
She's All That
Boys and Girls
Down to You
Not Another Teen Movie
10 Things I Hate About You
Save the Last Dance
Eurotrip

| ツDiana a răspuns:

Friends with benefits, Jumping the broom.

| ZambesteCuNoi a răspuns:

Http://diky.info/ro/filme.php aici ma uit de obicei la filme... sper sa-ti placa si tie...

| ZambesteCuNoi a răspuns:

Http://diky.info/ro/filme.php uite aici poti gasi ceva filme interesante

| Oltenita9 a răspuns:

Vezi aici... fac o petrecere si dau foc la strada :)) http://www.oltenita9.ro/comedie/project-x-2012

| Dizzziee a răspuns:

Vampire suck rolling on the floor)))). Am murit de ras cand l-am vazut laughing). Imi place twilight, nu sunt obsedata, dar imi place. Partea proasta ca filmul asta e un fel de twilight, isi bat joc straight face, nu prea mi-a placut idee, dar a fost genial. in mare rolling on the floor)).
A thousand words thinking Home Alone, ramane cea mai tare comedie love struck. The dictator thinking, Awesome, TED

| Diancika a răspuns:

Priveste norbit...aici chiar o sa te rizi 100 %;
Big Momma 1, 2;
Twin Sitters...

acestea sunt cele mai interesanta dintre care le-am privit, aici chiar este comedie...
penelope (melodrama, comedie);
monte carlo;
Death at a Funeral;
madagascar 3;
The Three Stooges(este o comedie buna);
Ratatouille etc

vezi in cinemagia.ro pune la comedii si o sa-ti dea o multime

| Diancika a răspuns:

Home alone