| xGwenX a întrebat:

Hey! in 'aurora' cesar chiar moare?
cu cine ramane blanca?
dar lorenzo?
Funda*

Răspuns Câştigător
| deeutza_3402 a răspuns:

Cesar nu moare.Aurora va murii, dupa ce va naste o fetita, intr-un accident de masina din cauza ziaristilor. Vicky se va casatori cu martin si vor avea un copil, dar pe ea si pe copil ii rapeste Ernesto si il suna pe Martin si ii impusca(dar nu pe ei) iar el crezand ca au murit se otraveste si il congeleaza si pe el, dar o sa il salveze pe toti. Pentru mai multe detalii uita-te pe you tube sau lasa-mi un mesaj cu id-ul tau.
Imi dai funda, te rog frumos? Nu mi-ar prinde rau... :*

4 răspunsuri:
| KiddFaraSentimente a răspuns:

Nu, nu a murit, au pus Marin si Catalina asta la cale, ca fratele lui perez sa creada ca e mort, dar mai incolo lumea va afla ca traieste.
Blanca va ramane cu Cesar, dupa ce va afla ca traieste, si va ramane insarcinata cu el.
Lorenzo ramane cu Aurora, vor fi impreuna putin mai incolo, se vor casatori, iar Aurora va naste o fetita, da apoi aurora va muri, si Lorenzo va ramane cu Angela, o avocata care primeste inima Aurorei, dupa ce ea moare. happy

| Mia999 a răspuns:

Acum se da drept mort ca sa scape de catalina quintana si de fratele lui don perez. ramane cu blanca la sf serialului... funda:X?

| Angelofdarkness862 a răspuns:

Cesar nu a murit doar sa inscenat moartea lui pentru a scapa iar Lorenzo sa aiba un copil din nou cu Aurora mai tarziu

| sisi_9627 a răspuns:

Nu cesar nu moare