| codrina_8326 a întrebat:

Am mai multe intrebari legate de blanca si cesar din aurora acasa tv :vannesa cum ramane insarcinata cu el (dc cesar se culca cu ea? )si a doua pe cine pune vannesa sa o cucereasca pe blanca? (blanca cocheteaza cu el da sau nu?)fundita+vot

2 răspunsuri:
| Demoiselle a răspuns:

Opreste-te femeia lui Dumnezeu, cu Aurora ta cu tot...m-am saturat sa dau peste intrebarile tale cu aurora boreala!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Of si daca ii place? Si eu ador telenovela. Asa, deci iti pot raspunde la prima intrebare ca nu imi place sa ma uit inainte. Blanca incepe sa suspecteze ca Cezar e viu si vrea sa il faca gelos. El crezand ca l-a uitat s-a dus la Vanessa si s-a intamplat laughing. Pe urma i-a spus Blancai si totul s-a rezolvat ea i-a spus ca il iubeste love struck.