| Danessy a întrebat:

Hey lumeee! Ceva filme de dragoste -drama, interesaanteee (in afara de A Walk to Remember, Titanic sau The Notebook) FUNDA pentru cel mai interesant happy

Răspuns Câştigător
| AiEnma97 a răspuns:

Uita-te la If Only si My Sister's Keeper. N-o sa regreti.winking

7 răspunsuri:
| Zaviiboroda_Diana_1999 a răspuns:

Remember me

| Zaviiboroda_Diana_1999 a răspuns:

Remember me

| Giaisteata a răspuns:

Poti sa te uiti la Corpse Bride e de Tim Burton e comedie dragoste animatie.sa ai servetale la tine cand te uiti

| Carolina23 a răspuns:

Now is good. E foarte frumos filmul.

| Samara00 a răspuns:

The last song
Remember me
One day

| Samara00 a răspuns:

The last song
Remember me
One day
Gran Torino

| val31989 a răspuns:

Buna.Incearca Cruel Intentions.E interesant, poate deodata ti se va parea... urit, dar e interesant, eu l-am privit.