| bngthtbx a întrebat:

Hey ma intereseaza daca mai apar si cand, urmatoarele sezoane:
"Teen Wolf" S2
"Terminator: The Sarah Connor Chronicles" S3
"10 things I hate about you" S2
"Hellcats" S2
"Melrose place" s2
"Kyle xy" s4 funda big grin

2 răspunsuri:
| justagirl2 a răspuns:

Salut. ca sa vin in continuarea comentului dat de Chloee. din serialele mentionate de tine nu am vaz decat Terminator si pot sa iti spun ca s-a anulat, nu se mai face niciun sezon (pacat mie mi-a placut foarte mult), tipul care il interpreteaza pe John Connor joaca in serialul The Secret Circle. iar despre Kyle XY, de asemenea s-a anulat. l-am descarcat si eu si inainte sa ma uit la el am citit cateva informatii, deci si asta e anulat. happy acum sa mai cauti niste persoane care urmaresc serialele ramase ca sa ai raspunul concret la toatelaughing pa pa

| ღChloeeღ a răspuns:

Din ca te stiu, serialul Hellcats a fost anulat si nici 10 things I hate about you nu va avea un sezon 2. De celelalte seriale nu stiu happy