| Ciubotaru28Mirela a întrebat:

Hey. Repede imi puteti spune si mie cine este iubitul Martinei Stossel? Nu cel al Violettei, Leon, ci al Martinei. Stiti cumva daca se numeste Diego? Primul raspuns clar primeste funda + vot

6 răspunsuri:
| andreeadeeaandreeadea a răspuns:

Jorge Blanco. Fnda?

| andreeadeeaandreeadea a răspuns:

Jorge Blanco. Funda? Este Leon.

| Ciubotaru28Mirela explică (pentru andreeadeeaandreeadea):

As fi vrut un raspuns clar in sensul ca vreau sa imi spuneti de unde stiti. asa si eu pot spune ca o cunosc pa Lana Del Ray dar cum va demonstrez? mersi oricum.
happy

| andreeadeeaandreeadea a răspuns (pentru Ciubotaru28Mirela):

Pai am cautat pe net.Si acolo scria ca Violetta si Leon sunt ipreuna

| Ciubotaru28Mirela explică (pentru andreeadeeaandreeadea):

Martina Stossel NU Violetta! Ai citit intrebarea? @_@ D-neee... Nu mai raspunde daca nu stii sa citesti...

| emanuela12 a răspuns:

Jorge blanco