| MaryMaria333 a întrebat:

Hey. Se uita careva la "Lectii de viata"? Parca in iarna din 2018 am vazut un episod cu un copil adoptat care a fost parasit in maternitate. Prin urmare a crescut, a aflat cine e mama biologica si a vizitat-o cred ca fara sa stie parintii adoptivi. Pt ca nu avea baiatul un telefon acea mama l-a indemnat sa fure din magazin. La un moment dat a fost prins de politie dupa care si ea. Dar ea s-a hotarat sa fuga din tara ca sa nu o gaseasca. Fiusu o vrut sa fuga si el numa ca nu avea inca 18 ani. Nici ea nu va scapa. Povestea se termina cand iese dupa 2 ani si invata cum "parintii is aia care ii vor binele nu cei care dau viata".
Imi poate spune cineva ce episod e? Vreau sa il mai vad odata. Dau FUNDOI nu fundawinking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cumva e asta : https://youtu.be/S97R9SRcxdU?

7 răspunsuri:
| JicaContra a răspuns:

Sigur, ma uit imediat dupa ce schimb canalul pe alt canal decat PorcTV

repeta dupa mine: toate, toate, TOATE, TOATE reality show SUNT REGIZATE... NOOOOOOOOOOOOOOO EXCEPTIONS!

MORRR de o curiozitate total morbida, am vazut un episod din "Keep up with Kardashians, in care fetele atomice Kyle si Kendal au stricat covorul de care era obsedata mama vitrega sa nu aiba nici o pata si dupa aia au scapat ieftin, pentru ca au folosit un aparat care l-a rupt si au zis ca s-a rupt din alte motive, moment in care TE INTREB DE LA OBRAZ, CHIAR CREZI CA MAMA AIA ***NU*** S-A UITAT LA SERIALUL PE CARE L-A VAZUT INTREAGA PLANETA?!?!?!?!?!? si sa vada ce au facut fetele atomice, dupa care sa se duca si sa le puna la colt?

R E G I Z A R E

scenaristul sa aiba destula imaginatie si vezi la "lectii" de "viata" de nu te mai scoli de jos

| MaryMaria333 explică (pentru JicaContra):

Tot ce am inteles din ce ai scris tu acolo e ca is regizate. In rest nimic! DA stiu ca is.

| MaryMaria333 explică (pentru anonim_4396):

Da! Mersiii love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru MaryMaria333):

Cu plăcere! :*:* :*

| Sofer a răspuns:

O emisiune cu o poveste despre câte o lecție de viata. Mi-a plăcut.

| MaryMaria333 explică (pentru Sofer):

Si mie.

| JicaContra a răspuns (pentru MaryMaria333):

Deh!