| Lonely13 a întrebat:

HEY..stie careva ce se intampla in The ring 3?

2 răspunsuri:
| MrAngelus a răspuns:

Filmul are ca subiect evenimentele intamplate inainte de remake-ul din 2002 al filmului "The Ring" cu Naomi Watts. Prequelul va spune povestea anilor de dinainte filmarea casetei si inceputul terorii Samarei. Plasat cu 30 de ani inainte original, "The Ring 3" o surprinde pe tanara Samara Morgan alungata intr-o institutie de boli mintale, departe de normalitate. Instabila mintal si fara viata, Samara jura razbunare fata de cei care o chinuiesc inainte sa fie ucisa si aruncata intr-o fantana. Totusi, fara ca parintii ei dementi si localnica Mary-Elizabeth sa stie, un blestem este pe cale sa ia nastere, un blestem ce va cere mai tarziu multe vieti, caci spiritul plin de ura si dorinta de razbunare al Samarei se naste.

Sursa: http://www.cinemarx.ro/filme/The-Ring-3D-The-Ring-3D-180857.html