| BlackAngel112 a întrebat:

Hey stie coneba niste muzica tare? Veau sa fac un film...naruto VS sasuke...please ajutor!

Răspuns Câştigător
| introduaicinumele a răspuns:

Stiu ce vrei sa spun, faceam pe troll-ul laughing

Uite, daca vrei ceva pentru Naruto incearca sa folosesti chiar melodiile din serial.

Cauta pe Google/Youtube "Naruto soundtrack" sau ceva de genu si vezi ce gasestiwinking

2 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Coneba laughing)

Si daca vrei muzica tare, ti-o faci singur, dai volumu si tu mai mare laughing))))

| BlackAngel112 explică (pentru introduaicinumele):

Nu asa...muzica tare adica o melodie super...

| introduaicinumele a răspuns (pentru BlackAngel112):

Stiu ce vrei sa spun, faceam pe troll-ul laughing

Uite, daca vrei ceva pentru Naruto incearca sa folosesti chiar melodiile din serial.

Cauta pe Google/Youtube "Naruto soundtrack" sau ceva de genu si vezi ce gasestiwinking