| PupicAndreea a întrebat:

Hey! Stiti cand incepe pariu cu viata, noul sezon.Eu am auzit ca la primavara, dar nu stiu data. FUNDITA! happy

Răspuns Câştigător
| smecheru24 a răspuns:

4 Martie 2013 incepe sigurr

5 răspunsuri:
| anonima01 a răspuns:

Incepe pe 25 martie. Daca nu ma crezi uite aici linkul: http://pariucuviata.protv.ro/......le-si.html

| AndreeaCh a răspuns:

S-a inceput de fapt pe 13 martie happy Daca ai privit-o, cum ti-a parut?

| cosette a răspuns:

Eu am inteles ca pe 4 martie...

| Robyrobertadecaramel a răspuns:

Pariu cu Viata incepe pe 28 martie..sau feruarie.o sa ma interesez de la cineva care e la curent cu pariu cu viata si o sa iti spun exact...pup

| maria99999 a răspuns:

Cel mai sigur 4martie, vizionare placuta!