| helllauuu a întrebat:

Hey! stiti cumva daca se difuzeaza la noi in tara sezonul 5 din The Vampires Diaries?

9 răspunsuri:
| iDangerous a răspuns:

La TV nu. Probabil vor apărea şi la tv peste câţiva ani, dar deocamdat poţi urmări serialul online.

P.S. : În aceeaşi zi apare şi The Originals. Merge pe aceeaşi temă, dar în el vei regăsi doar unii actori din T.V.D.

| helllauuu explică (pentru iDangerous):

Azi am gasit doar primul episod din The Originals, inseamna ca a aiesit si primul episod din Tvd sin sezonul 5, imi poti da un link daca l-ai gasit? Multumesc.

| iDangerous a răspuns (pentru helllauuu):

Ţi-am trimis mesaj cu link-ul.

| InVisible99 a răspuns:

Cand o fi actorii batrani laughing daca vrei sa vezi serialele la zi te uiti pe net, nu astepta dupa tv ca se dau ffff tarziu.

| Iamnotme a răspuns:

Mai bine cauta pe net. In 4, vei gasi deja primul episod din sezonul 5 subtitrat in romana happy

| spn29 a răspuns:

Se va difuza cu siguranta, insa ceva mai tarziu decat aparitia oficiala din tara respectiva. Sper ca te-am ajutat!

| Twiiix a răspuns:

Se difuzeaza chiar acum, la 12:00 pe Pro Cinema.E vinerea si lunea.

| Gabriela223 a răspuns:

TVD se difuzeaza din 17 februarie,pe diva universal, in fiecare luni, de la 21.00

| LadyByanka a răspuns:

Aa aparea pe net sezonul 5 maine 04.10. 2013 si s-ar putea sa apara peste cateva saptamani pe Pro Cinepa. Sper ca te-am ajutat!