| Biby a întrebat:

Hey!
Stiti in ce filme a jucat Zachary Gordon?

7 răspunsuri:
| iza4ever a răspuns:

How I Met Your Mother, All of Us, Because I Said So, Sex and Death 101, Batman: The Brave and the Bold, The Incredible Burt Wonderstone.

Poti gasi mai multe date despre el cat si filme in care a jucat aici: http://en.wikipedia.org/wiki/Zachary_Gordon

| Alexandru98 a răspuns:

How I Met Your Mother Boy, Grant[9] 2 episodes
2006–2007 All of Us Richie
2007 Because I Said So Little Arthur
Sex and Death 101 Barbeque Brat
Georgia Rule Ethan[9]
The Chubbchubbs Save Xmas Brad Spoylt
National Treasure: Book of Secrets Lincoln Conspiracy Kid[9]
Robot Chicken Charlie Brown, Linus 1 episode; voice
2008 David's Solution Little David TV
Desperate Housewives Little Robin Hood 1 episode
The Mighty B! Gwen's Brother #4[10] 1 episode; voice
Handy Manny Little Lopart
MADtv The Joker 1 episode
Lower Learning Frankie Fowler[10]
Madagascar: Escape 2 Africa Baby Melman[10] Voice
Four Christmases Kid #6 In Jump-Jump
Special Agent Oso Tyler Voice
2008, 2010 Batman: The Brave and the Bold Young Bruce Wayne, Young Aqualad 3 episodes; voice
2008–2009 Ni Hao, Kai-lan San San 15 episodes
2009 The Brothers Bloom Young Bloom
24 8 Year-Old Boy 2 episodes
Afro Samurai: Resurrection Kotaro Voice
Santa Buddies Puppy Paws Voice; main role
2010 Diary of a Wimpy Kid Greg Heffley[10] Lead Role
The Search for Santa Paws Puppy Paws [9] Voice; main role
2011 Beverly Hills Chihuahua 2 Papi Junior[9]
Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules Greg Heffley[11] Lead role
Childrens Hospital Cody/Mike 1 episode
2011–present Bubble Guppies Gil Voice; main role
Diary of a Wimpy Kid: Dog Days Greg Heffley Lead role
The Incredible Burt Wonderstone Will
R.L. Stine's The Haunting Hour Seth

| Decrepit a răspuns:

N-are treaba Zach Gordon cu The Lovely Bones.Nu de alta, dar n-are ce cauta intr-un film de Oscar, nu e de nasul lui, ca actor.Plus,nici nu erau tare importante 30 de secunde sa le pierzi, pentru a cauta : http://en.wikipedia.org/wiki/Zachary_Gordon

| elysi a răspuns:

Diary of a Wimpy Kid: Dog Days / Jurnalul unui puşti: Căldură mare (2012) - Greg Heffley
Norm of the North / (2012) - Norm Cub
Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules / Jurnalul unui puşti 2: Rodrick e cel mai tare (2011) - Greg Heffley
Diary of a Wimpy Kid / Jurnalul unui puşti (2010) - Greg
The Search for Santa Paws / Prietenii lui Mos Craciun (2010) - Paws
Afro Samurai: Resurrection (2009) - Kotaro
Imagine That / Puterea imaginaţiei (2009) - (voce)
Santa Buddies (2009) - Puppy Paws
The Brothers Bloom / Fraţii Bloom (2009) - Bloom, tânăr
The Lovely Bones / Din Raiul meu (2009) - Boy (voce)
David's Situation (2008) - Little David
Four Christmases / De Crăciun nu stăm acasă! (2008) - Kid #6 In Jump-Jump
Lower Learning (2008) - Frankie Fowler
Madagascar: Escape 2 Africa / Madagascar 2 (2008) - Baby Melman
Because I Said So / Asa vreau eu! (2007) - Little Arthur
Georgia Rule / Bunica-i şefa! (2007) - Ethan
National Treasure 2: Book of Secrets / Comoara Natională: Cartea Secretelor (2007) - Lincoln Conspiracy Kid
Sex and Death 101 / Sex şi moarte (2007) - Barbecue Brat
The Chubbchubbs Save Xmas (2007) - Brad Spoylt
How I Met Your Mother (2005) - Grant /... (2 episodes, 2006-2009)
Robot Chicken (2005) - Charlie Brown /... (1 episode, 2007)
Desperate Housewives / Neveste disperate (2004) - Little Robin Hood (1 episode, 2007)
All of Us / Noi toţi (2003) - Richie (2 episodes, 2006-2007)
24 / 24 de ore (2001) - 8 Year Old Boy (2 episodes, 2009)
Mad TV (1995) - The Joker (1 episode, 2008)

| georgianaionescu a răspuns:

The Lovely Bones. funda?

| Bambina30 a răspuns:

Pai,eu cred(daca nu confund actorul) ca a jucat in High School Musical si mai era un film dar nu-i mai retin titlu cu un adult care devine a doua zi adolescent.