| Patyi a întrebat:

Fundă! Ce filme stiti in care a jucat Mackenzie Foy? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| cammm a răspuns:

Doar in astea
Plastic Jesus / (2012)
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2 / Saga Amurg: Zori de Zi - Partea II (2012) - Renesmee

4 răspunsuri:
| Ionait a răspuns:

Ai aici o lista: http://cur.lv/2fc3

| cammm a răspuns:

Nu mai scrie la toate intrebarile ca dai Funda. Daca nu dai la nimeni care iti raspunde.

| Patyi explică (pentru cammm):

Scuze, Am mai asteptat raspunsuri... happy multumit?

| cammm a răspuns (pentru Patyi):

Multumesc happy. ziceam in general nu neaparat aici, am vazut mai demult si alte intrebari la care multi au raspuns si nu le-ai dat la nici unul si imi era mila de ei.